Rynek nieruchomości w Łodzi, aktualnie notuje swój ogromny rozwój.

Po długotrwałym przestoju, jaki miał miejsce za czasów zastoju ekonomii miejskiej Łódź od nowa zaczyna tętnić życiem.

To tutaj mieści się wiele wysokiego poziomu ośrodków studenckich, ale przede wszystkim to miasto jest państwową stolicą sztuki i mody. Te wszystkie uwarunkowania zadecydowały o tym, że coraz więcej młodych ludzi migruje do tego miasta.

Rozwija się tutaj również dziedzina usług i nieruchomości.

Postarzałe przemysłowe budowle, zostają przebudowane w nowe apartamenty oraz lofty. Buduje się również wiele nowych inwestycji nieruchomościowych.

W wielu miejscach można spotkać się z konkurencyjnymi ofertami łódzkich deweloperów. Ciekawostką jest fakt, że nowe mieszkania sprzedawane w tym terenie nie osiągają jeszcze tak wysokich cen, jak lokale w Warszawie czy na Pomorzu.

Jednakże, nie tylko stawka powinna być dla nas ważna w ciągu wyszukiwania upragnionego lokalu.

Poza nią, następnym znaczącym aspektem jest umiejscowienie osiedla na którym zamierzamy mieszkać.

Zamierzając zakupić nowe mieszkanko w Łodzi, musimy wziąć pod uwagę też to, że nie można mieć wszystkiego. Każdy z naszego powinien być gotowy na ustępstwa. Musimy gruntownie przemyśleć, która opcja jest dla nas najdogodniejsza.

Oczywiście budżetowe są kawalerki zlokalizowane na obrzeżach Łodzi, lecz najbardziej korzystnym rozwiązaniemwydaje się selekcja mieszkanka zlokalizowanego kilka kilometrów od z centrum z dobrą infrastrukturą. Zaletą jest urozmaicona oferta łódzkich deweloperów na rynku nieruchomości..


<< Poprzedni
Następny >>