Sezon letni nadchodzi , więc rodacy coraz poważniej głowią się nad sposobem spędzenia swojego wypoczynku. Znamy kilka podstawowych sposobów spędzania przez Polaków urlopu. Poniżej wymieniono najpopularniejsze
1) morze albo góry w Polsce
Cały czas najpowszechniejszy kierunek naszych wyjazdów urlopowych. Nadmorskie miasteczka i górskie miasteczka są cały czas chętnie odwiedzane przez rodziny z pociechami. W 2016 roku miały rekordowe zagęszczenie odwiedzających od lat, co w opinii wielu obserwatorów jest powiązane z wprowadzeniem przez rząd programu pomocowego 500+. Najczęściej na takie wyjazdy podróżujemy za pomocą pociągu lub własnego samochodu
ZDJECIE2 2) Wycieczki katalogowe
Zwiększającą popularnością cieszą się zagraniczne, zorganizowane wyjazdy wraz z biurem podróży. Biuro podróży załatwia wtedy przelot, rezerwuje ekskluzywny hotel, a gościom pozostaje tylko radować się z nieograniczonego jedzenia i napojów w hotelowych restauracjach czy barach. W ofercie zazwyczaj znajdują się też organizowane wycieczki fakultatywne po okolicy, za które jednak trzeba więcej się wykosztować. Najczęściej wybieranymi miejscami docelowymi w omawianej sytuacji są Grecja, Hiszpania,Italia czy Chorwacja. Z uwagi na niepewna atmosferę w państwach arabskich zmniejszyła się popularność tego kierunku. W tym roku biura podróży szacują niespotykaną liczbę chętnych na zagraniczne wojaże.
3) Urlop u rodziny
Znaczna część z nas posiada rodzinę w niewielkich miejscowościach, lub w ciekawie zlokalizowanych obszarach i to tamspędza swe urlopy.

Chcemy uciec od aglomeracyjnego szumu i zgiełku wobec czego wyjeżdżamy na tereny peryferyjnepo to aby wyluzować się i zrelaksować się na łonie natury.
4) Urlop Polaka czyli czas remontów
Cały czas spore grono Polaków swój urlop wakacyjny spędza napróbach usprawnienia swoich warunków domowych.

W trakcie urlopu zmieniamy kolor ścian, odnawiamy podłogę, czy remontujemy toaletę Po urlopie spędzonym na takim "relaksie" wracamy do pracy w oczekiwaniu na kolejny rok i na następną sposobność do wczasów..
.
Klikaj na poniższym dokumencie: tabletki zielona kawa

<< Poprzedni
Następny >>