Decyzja o kupnie nieruchomości, dla wielu osób należy do przełomowych zdarzeń w życiu. Nic w tym dziwnego, w końcu wiąże się to z znacząco sporą odpowiedzialnością.

Gdy nie mamy zagwarantowanego wkładu osobistego, z reguły zaciągamy wieloletni kredyt.

Jak wybrać mieszkanie tak żeby służyło ono przez lata? Nasza redakcja spróbuje się z zmierzyć!

Spora część młodych postaci mając w planach nabycie ekstranowoczesnego mieszkania kieruje się podstawowymi regułami: po pierwsze nieopodal centrum, po drugie mały metraż. Niestety takowe myślenie może okazać się błędne. Kupując świeże mieszkanie musimy myśleć perspektywicznie. Lokale ulokowane w centrum z reguły są bardzo drogie, poza tym niewielki rozmiar lokalu może okazać siebie nie dostateczny.

Nawet jeśli nie myślimy o założeniu rodziny, znacząco użyteczna może okazać się inwestycja, w większy metraż, ponieważ w tym momencie w zależności od naszych preferencji,mamy możliwość lokal podnająć. Opłaca się też pomyśleć o lokalizacjach bardziej odległych od śródmieścia, te okolice są ciche, a bloki tam powstałe mają więcej urozmaiceń typu: taras czy podziemny garaż. Oprócz tego opłaca się pomyśleć o rozkładzie nieruchomości. Należy zadbać o to żeby takowe pokoje jak kuchnia czy salon były właściwego naświetlone. Dlatego dobrze będzie zastosować pod uwagę na którą stronę świata skierowane jest mieszkanie. Następną konkretną sprawą jest selekcja adekwatnej kondygnacji. Pamiętajmy, że mieszkania na parterze, parokrotnie są tańsze oraz są wyposażone mini ogródek, ale musimy w takich sytuacjach zainwestować w adekwatny system alarmowy, dlatego że jesteśmy bardziej narażeni na wariant kradzieży..
: Domy i mieszkania Krzyki – tanio!

Zobacz:
Plan ćwiczeń na rzeźbę
Nowe mieszkania Warszawa
Sklep z kawą gliwice
Co gotować aby spalić tłuszcz