Piękno tego wybrzeża, jego plaż i doskonałych wód, mogą ukazać tylko najbardziej doświadczeni poeci. Łatwo tu o niepowtarzalną rozrywkę, taką jak oglądanie marin i bezproblemowe wędrowanie po obszarze chorwackiego Adriatyku.

Gdy ma się zezwolenie na wypłynięcie na wody międzynarodowe, nic nie zawadzi, by zawinąć również do portów w innych krajach tego akwenu. Szczęście towarzyszy podróży z kursowania pomiędzy jednymi z najpiękniejszych marin gwarantuje czarter jachtów w Chorwacji. Wynajęcie katamarana, jachtu jednokadłubowego czy też łodzi motorowej da możliwość na zwiedzenie całego jedynego w swoim rodzaju wybrzeża oraz na dopłynięcie do krajobrazowych wysepek, które cieszą własnym pięknem wielość turystów. Czarter jachtów w Chorwacji pozwala doskonale się zrelaksować podczas urlopu. Wyposażenie łodzi w genialny sprzęt pozwala również przyjemnie spędzić każdy moment, dlatego sposobów na rozrywkę na pokładzie znajdzie się naprawdę wiele. Chorwacja - nieduży jednak bardzo urodziwy kraj położony nad Oceanem Adriatycki położony w południowej części Europy.

To wspaniałe i urodziwe miejsce zyskuje coraz większą uznanie nie tylko pośród polskich zwiedzających, ale także tych przybywających z całego globu.

Podróżując do Chorwacji na spis miejsc do zobaczenia należy napisać Dubrownik - to niezwykłe i bardzo urokliwe miasto zwane również "Perłą Adriatyku" pełne jest zabytkowych świątyń, starych budynków czy uroczych, wąskich uliczek w których nie sposób się nie zauroczyć. Potężne efekt robią również mury obronne, dzięki którym Dubrownik nigdy nie został zdobyty. Najwspanialszy widok na miejscowość rozpościera się ze góry Srd - mix lazuru wody, czerwonych dachówek oraz jasności kamienic powoduje naprawdę piorunujące uczucie..
Oryginalna wersja artykułu: Więcej info