Komfortowa lokalizacja mieszkania jest chyba największą bolączką ludzi, szukających nowego lokum w Warszawie. Nowe inwestycje budują się niemalże w na przestrzeni całego miasta, a oferta deweloperska jest mocno zróżnicowana.

Oczywiście im bliżej starego miasta, tym stawka za metr kwadratowy jest wyższa.

Obecnie jednak stolica jest świetnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia jest w cenie bliskość miejsc zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy.

Gdzie znajdziemy takie mieszkania? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą na temat której wielokrotnie mówiło się w zły sposób.

Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta dzielnica nie była zbyt przystępna do życia.

jednakże przez lata spopularyzowane plotki nie są już aktualne. Obecnie nowe mieszkanka na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością.

W tym rejonie powstaje najwięcej inwestycji deweloperskich. Mieszkańców stolicy przyciągają także niskie ceny lokali, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu. Z tego powodu nabycie nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar Warszawy charakteryzuje się komfortowymi architektonicznie blokami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Znajdziemy tutaj mnóstwo szkół a także przedszkoli. Jeszcze jest tutaj mnóstwoprzedsiębiorstw usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..


Zobacz:
Skuteczny adwokat w każdej gałęzi prawa
Czy powinno się dawać ekskluzywne podarunki?
Instalator z Poznania lub okolic?
Jak znaleźć dobrego adwokata