Czy przypominacie sobie Drogie Panie jeszcze te chwile, kiedy to wieczorami wybierałyście się pełnymi grupkami na aerobik, który to głównie był urządzany w miejscowym domu kultury lub w pobliskiej szkole? Te czasy już przeminęły i nie wrócą, gdyż na dzień dzisiejszy zamiast aerobiku panie idą na fitness.

Jednak chcę przekazać zdanie młodszemu pokoleniu Pań, że fitness pochodzi właśnie od aerobiku, który to w latach 70-tych ubiegłego stulecia rozwinął się prężnie w USA.

I choć jako pierwszy ćwiczenia te stworzył mężczyzna, to w takt muzyki rozpoczęła je wykonywać pani i to ta, którą wszyscy znają, bo mowa tutaj o słynnej aktorce Jane Fonda. To ona jako pierwsza stworzyła fitness klub, rozpoczęła wydawać nagrania z ćwiczeniami, które opanowały Amerykę. Już niebawem zamysł Jane Fonda trafił na tereny Europy, także do naszej ojczyzny. Na dzień dzisiejszy, podczas gdy jesteśmy już otwartym społeczeństwem na różne metamorfozy, które nadeszły do nas z Zachodu, nie mówimy: - Udaję się na aerobik., ale stosujemy zwrot: - Udaję się na fitness. Trzeba tylko przemieścić się po dużej aglomeracji miejskiej, by zauważyć, że liczba klubów fitness stale wzrasta, gdyż Polki chcą zostać zgrabne oraz mieć doskonałą sprawność. Nawet w malutkich miasteczkach zawsze odnajdą się tego typu zajęcia dla kobiet. Szał fitness po prostu ogarnął nasz kraj i winniśmy się z tego radować, gdyż oznacza to, iż kobiety czerpią przykład z zachodnich koleżanek oraz reklamują zdrowy styl życia.

Jeśli dodamy do tego ponadto niewątpliwą piękność rodaczek, to rzeczywiście inne państwa mają nam czego pozazdrościć.

Dlatego też drogie Kobiety nie pozostawajcie w tyle za innymi, troszczcie się o siebie i swój image w tańcu, wszak muzyka koi przyzwyczajenia, a trening tworzy zwycięzcę..
Zobacz:
Jak kleić szyby
0439 podhale
Dokuczliwości stawów i kości nie muszą Cię dotyczyć!
Szukasz Szybkie pożyczki chwilówki ?